Poradenská a konzultační činnost

našim klientům poskytujeme fundované technické konzultace, poradenství a školení

Forma prodeje

Naši zákazníci mají možnost nákupu a odběru zboží přímo na prodejně , nebo mohou zvolit variantu objednání zboží přímo z domova či kanceláře. Veškeré formality jsou tak vyřizovány elektronicky, telefonicky či faxem.

Doprava zboží

Zboží zasíláme prostřednictvím našich smluvních kurýrních partnerů s termínem dodání do druhého pracovního dne přímo na adresu určení. V případě většího množství zavážíme zboží vlastními vozy.

Termíny dodávek zboží

Jelikož si plně uvědomujeme složitost současné situace podniků a firem a zcela chápeme jejich snahu o bezskladové hospodářství, jsme připraveni jejich požadavky „ na poslední chvíli“ operativně a efektivně řešit. Proto jsme schopni (samozřejmě také díky maximální vstřícnosti našich zahraničních partnerů) zboží, které nemůžeme nabídnout z vlastních skladových zásob, dodat s minimálním časovým prostojem.

Konstrukční úprava ložisek

Nabízíme možnost konstrukčních úprav ložisek (zvětšení radiální vůle, výroba mazací drážky a mazacích otvorů) a repase ložisek


Zde uvedený seznam námi nabízených služeb není pochopitelně úplný, jedná se pouze o průřez Našimi službami. A jelikož každý zákazník je jedinečný, proto také ke každému přistupujeme individuálně a nabízíme mu služby „na míru“. Pevně věříme, že i Vám budeme moci předvést, jak přeměňujeme svá slova v činy a že se i Vy stanete naším spokojeným zákazníkem.